چاپ فلکس، وینیل، مش ویژه

رای دادن به این مورد
(3 رای)

با گسترش این شاخه از صنعت چاپ در حال حاضر امکان چاپ بسیاری از تبلیغات محیطی با این تکنولوژی و بر روی انواع متریال مانند: بنر، فلکس، وینیل، مش و بک لایت فراهم شده است.
واحد چاپ بنرصدرا در حال حاضر با در اختیار داشتن دو دستگاه چاپ Outdoor  و دستگاه چاپ اکوسالونت با کیفیت چاپ بالا و تا عرض 320 سانتی متر امکان چاپ با کیفیت در تیراژ های مختلف بر روی انواع متریال را برای مشتریان فراهم نموده است.

از جمله خدمات این واحد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •    چاپ فلکس کره ای اور با کیفیت چاپ و ماندگاری بالا.
  •    چاپ وینیل ( استیکر ) در انواع مختلف مات، براق و شیشه ای که محصولی پشت چسب دار می باشد و مناسب برای پوشش سطوح صاف و صیقلی می باشد.
  •    چاپ مش که همانند وینیل می باشد، با این تفاوت که به صورت مشبک و دارای سوراخ های ریز منظم جهت انتقال نور است.

چاپ اکوسالونت

با توجه به مزیت های جوهر اکوسالونت و استفاده از دستگاه با هد اپسون DX7 و همچنین قابلیت چاپ بر روی متریال های مختلف چاپی از جمله بنر گزینه بسیار مناسبی برای مشتریانی است که نیازمند چاپ با کیفیت بسیار بالا و در سایز های بزرگ ( Large Format)  می باشند. این روش چاپ با توجه به کییفیت بالای آن و پوشش مناسب جزئیات تصویر معمولا مصارف ایندور دارند و در فواصل کم نیز کیفیت قابل ملاحظه ای عرضه می کنند و با توجه به ویژگی های آن برای سازه های نمایشگاهی مناسب و پرکاربرد می باشد.

لیست قیمت چاپ فلکس ، وینیل و مش

برای آگاهی از شرایط و قیمت چاپ بنر در تیراژ های بالا و صدور پیش فاکتور در ساعات اداری با شماره 77298041 و یا با همراه 09109060480  تماس حاصل نمایید

 

 

مشاهده 9831 مرتبه

مطالب مرتبط

نظر بدهید!!!

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.