چاپ کارت ویزیت

رای دادن به این مورد
(2 رای)

چاپ کارت ویزیت :

با توجه به بالا رفتن استفاده از انواع کارت ویزیت جهت پاسخگویی به سلیقه ها و کاربردهای متفاوت این کارت برای مشتریان چاپ صدرا اقدام به ارائه انواع کارت های ویزیت معمولی و فانتزی و خاص نموده است .

 

این کارت ها برحسب نیاز مشتریان به روش های مختلفی قابل چاپ می باشند که عبارتند از :

 

چاپ افست عمومی :

این روش مقرون به صرفه ترین و ارزان ترین روش چاپ کارت های ویزیت می باشد که در آن چندین کارت ویزیت در یک فرم چاپی قرار می گیرند که این کار سبب پایین آمدن قیمت کارت ویزیت شده و همینطور سبب پایین آمدن دقت و بالا رفتن احتمال اختلاف رنگ ها پس از چاپ می شود .

در این روش مشتریان می بایست یکی از جنس ها و سایزهای استاندارد ارائه شده را انتخاب نمایند و قابلیت کارت سفارشی وجود ندارد .

 

چاپ افست اختصاصی :

این روش برای تیراژهای بالای چاپ مناسب و مقرون به صرفه است و در آن ضمن تحویل سریع تر و با کیفیت تر امکان ارائه خدمات سفارشی اعم از رنگ های ساختگی و خاص و خدمات پس از چاپ مورد نیاز شما وجود دارد .

 

چاپ دیجیتال :

این روش مناسب برای تیراژهای پایین و یا کارت های فوری می باشد . این روش قابلیت چاپ در چند ساعت را دارا می باشد و ضمن آن کنترل بر روی خروجی کار و تطبیق رنگ با درخواست مشتری امکان پذیر است همچنین استفاده از خدمات پس از چاپ برای سفارشات موجود است .

 

مشاهده لیست قیمت کارت ویزیت

مشاهده 2846 مرتبه

نظر بدهید!!!

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.