چاپ مستقیم روی اجسام

رای دادن به این مورد
(1 رای)

چاپ مستقيم روى اجسام که به آن چاپ UV و چاپ فلت بد هم مى گويند روشی برای چاپ است که در آن مى توان بر روى هر جسمى که سطح صاف و مسطحى دارد عمليات چاپ رابه صورت مستقيم انجام داد . که مى توان به مواردى چون چاپ روى چوب ، چاپ روى سنگ ، چا روى شيشه ، چاپ روى سراميک ، چاپ روى MDF ، چاپ روى پلکسى چاپ روى پلى کربنات ، چاپ روى کاغذ ديوارى ، چاپ روى چرم ، چاپ روى فوم برد ، چاپ روى کارتن بلاست ، چاپ روى کاشى ، چاپ روى پارچه ، چاپ روى کامپوزيت و ... اشاره کرد .

در اين نوع از چاپ به خاطر استفاده از جوهر UV و مقاومت اين جوهر در برابر نور خورشيد باعث به وجود آمدن يک چاپ ماندگار و مقاوم شده است، از اين رو چاپ و طرح هاى شما در فضاى باز ماندگارى بالايى دارند . چاپ مستقيم يا چاپ فلت بد (felatbed ) موجود در مجموعه صدرا قابليت چاپ در ابعاد 300*200 و تا ارتفاع 13cm را دار مى باشد که در نوع خود کم نظير است و دست هر کاربر و مشترى را براى اجراى ايده خود کاملا باز مى گذارد و شما مى توانيد بر روى نازک ترين متريال ها تا اجسام با ضخامت بالا به راحتى و بدون مشکل چاپ نماييد .

سيستم تشخيص ارتفاع در دستگاه فوق پيشرفته اين مجموعه باعث شده که چاپى دقيق و بدون ايراد را از خود به نمايش بگذارد و همچنين استفاده از جوهر هاى UV ساخت کشور امريکا کيفيت و طراوت خاصى را به چاپ شما مى بخشد . محصولات چاپ شده در دستگاه فلت بد و چاپ يووى در حوزه هاى مختلفى همانند نمايشگاه ها آتليه هاى هنرى ، عکاسى ها ، دکوراسيون هاى داخلى و بسيارى از پروژه هاى شهرى ، چاپ بک لايت ، آسمان هاى مجازى و... کاربرد دارد .

در انتها اگر به دنبال چاپ بر روى اجسام هستيد و مجموعه صدرا توانايى چاپ مستقيم روى اجسام در حداکثر اندازه 320*220 وتا ارتفاع 13 سانتى متر را با دستگاه 8 رنگ ( 6 رنگ +وارتنين + رنگ سفيد ) را براى شما داراست.

 

ویدیو چاپ مستقیم روی اجسام

مشاهده 1995 مرتبه
مجموعه های بیشتر: « واحد چاپ چاپ روی سنگ »

نظر بدهید!!!

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.