چاپ این صفحه

چاپ استیکر ( وینیل )

رای دادن به این مورد
(2 رای)

وینیل یا در اصطلاح استیکر متریالی است که از PVC تولید شده، ضد آب بوده و در مقابل پاره شدن مقاومت بالایی دارد. نام اصلی و تجارتی استیکر وینیل (vinyl) می­‌باشد که در اصطلاح با نام استیکر شناخته می‌­شود. این نوع محصول اساساً پشت چسبدار بوده و به راحتی در محل مورد نظر شما چسبانده می‌­شود.

 

انواع استیکر :

استیکر­ها در سه نوع مات، براق و شیشه ای می­‌باشند. استیکر شیشه ای از دو طرف دید دارند و برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می­‌گیرند. دو نوع استیکر اول دارای رنگ زمینه سفید رنگ است و به صورت مات و براق می­‌باشند.

 

کاربرد‌های استیکر :

استیکر از جمله متریال‌­های بسار کاربردی در حوزه چاپ­‌های سایز بزرگ و جهت تبلیغات در فضا­های خارجی و فضا­های داخلی نیز مورد استفاده قرار می­‌گیرد.

- تبلیغات برروی اتوبوس‌ها و ماشین‌ها

- تزئین محیط داخلی منزل و دفتر کار

- تبلیغات روی زمین و دیوار در فروشگاه­‌ها و پاساژ­ها

- استفاده در کف های مجازی

 

کیفیت چاپ :

 

انواع استیکر بسته به نوع کاربردو فضای مورد استفاده به طرق مختلفی چاپ می­‌شوند. برای مثال اگر بخواهیم از استیکر در فضای باز بر روی بدنه وسایل نقلیه هم­چون اتوبوس استفاده کنیم حتما باید از نوع مرغوب استیکر استفاده کنیم تا برابر عوامل محیطی چون نور آفتاب مقاومت بالایی داشته باشد. البته جوهر­های مورد استفاده در چاپ نیز در این قضیه بی تاثیر نیست.مجموعه صدرا برای این منظور از جوهر­های اکوسالونت استفاده می‌­نماید تا کیفیت چاپ بالایی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

 

طریقه نصب استیکر :

نصب استیکر­ها به جهت پشت چسبدار بودن آن­ها قدری مشکل می‌­باشد. بدین منظور اگر شما قصد دارید استیکر(وینیل) را بر روی سطوح صافی مانند شیشه، سرامیک، دیوار و امثال این­ها بچسبانید بهتر است از مخلوط آب و ریکا استفاده کنید. ابتدا سطح خود را از هر گونه آلودگی پاک نموده و سطح کار را با مخلوط آب و ریکا خیس نمایید و سپس استیکر را در محل مورد نظر بچسبانید در صورت ایجاد حباب به راحتی با کاردک آن را صاف نموده و اجازه دهید تا سطح زیرین آن حدود 3 ساعت خشک شود.

 

 

مشاهده لیست قیمت چاپ استیکر ( وینیل ) و مش

 

 

 

مشاهده 5175 مرتبه