بروشور

رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در: مقالات

 

امروزه یکی از بهترین و کارآمدترین ابزارها برای معرفی محصول و یا خدمات یک سازمان بروشور است.

در واقع جزییات مهم و جامعی در مورد محصولات کمپانی را به شکلی جالب و جذاب در اختیار بیننده قرار می دهد. اساسا طراحی بروشور شکل انتقال اطلاعات را جذاب و خوش آیند می کند. البته باید به این نکته توجه داشت که اگر این بروشور زمانی تاثیر بسزایی دارد که با طراحی حرفه ای و منحصر بفردی برای مخاطب جذاب و گیرا باشد..


 

نکاتی که باید هنگام طراحی بروشور به یاد داشته باشیم ......

 

لوگو

 

لوگو یکی از مهمترین و اساسی ترین بخش آغاز یک کار تجاری است . در واقع بیان کننده ی نوع فعالیت و سمبل شرکت شماست. لوگو می تواند همانند یک برند در ذهن مخاطب بماند و یادآورشرکت و فعالیت شما باشد که این خود یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی است .

رنگ

درخشش بروشور شما در گرو جذابیت رنگ های بروشور است. رنگ هایی که متنوع هستند و مخاطب را ترغیب به توجه می کند می تواند بروشور شما را در میان ده ها بروشوری که در دست مشتری است، متمایز کند .

اولویت ها

مخاطب معمولا ابتدا به تصاویر توجه می کند بعد به تیتر و در آخر به مطالب و جزییات. پس در طراحی بروشور باید این نکته را درنظر داشت و مطالب مهم را در قالب عکس برجسته تر ارائه دهیم.

متن

هرچه متنی که در بروشور می نویسیم کوتاه تر باشد خواننده بیشتر به آن توجه می کند. بهتر است فونت های متفاوتی در بروشور استفاده نشود. و یا تیترها خیلی بزرگتر از فونت متن نباشد.

عکس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی دیگر از جذابیت های بروشور عکس ها و گرافیک آن است. بروشور نباید خیلی مطلب خواندنی داشته باشد تا از حوصله ی مخاطب خارج شود .

عکس محصولات از مهمترین بخش های بروشور است. تمام تاثیر تبلیغاتی در بروشور شما نمایش محصولات و خدمات شرکت است.

مشاهده 8126 مرتبه

نظر بدهید!!!

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.